Download apk

Ortaklık Programı

Etagram Ortaklık programına hoşgeldiniz.

Müşterilerinize, okuyucularınıza ve arkadaşlarınıza kolayca hizmetlerini, ürünlerini yada eşyalarını kiralayıp satabilecekleri ilanlar oluşturmalarına (ve yol boyunca cömert bonuslar kazanmalarına) yardımcı olmak istiyorsanız, ortaklık programımız sizin için mükemmeldir. Biz Kimiz? Türkiye’nin internet ilan yayıncılığı ve mağazacılığı sektöründe lider internet pazarlama firması olarak, Tüm Dünya ülkelerine hizmet vermekteyiz.

Satış Ortağımız Olmaya Ne Dersiniz!

Etagram uluslararası affiliate programı ile kendi siteniz üzerinden, Etagram'da satışı olan ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapabilir, bu tanıtımlardan komisyon elde edebilirsiniz. Komisyon elde etmeniz için etagram.com üzerinden hizmet yada ürün alan ziyaretçinin en son tıklamasının websiteniz üzerinden yönlenmiş olması yeterlidir.

Etagram ve OrtaklıkProgramı işbirliği çerçevesinde gerçekleşen Affiliate Programı kapsamında kampanyanın tüm reklam araçları Etagram tarafından temin edilir. İlgili materyallere GelirOrtakları Affiliate Platformu’ndan ulaşabilirsiniz. Katıl Etagram Affiliate Programı’na katılım tamamen ücretsizdir. Katılım için OrtaklıkProgramı başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Katıl Etagram Ortaklık Programı’na katılım tamamen ücretsizdir. Katılım için OrtaklıkProgramı başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.
Ayrıntılı bilgi için ads@etagram.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.
Etagram.com Ortaklık Programı Başvuru Formu

Ad Soyad:

E-Mail :

Telefon :

Website :

Websiteniz Hakkında Kısa Bilgi verin:

Bizi kimden veya nereden duydunuz? :

Ayda ne kadar trafik üretiyorsunuz ?:


***Şartlar ve Koşulları kabul ediyorum.
***Kötü niyetli, geçersiz veya yasadışı faaliyet ve / veya genel sahtekarlık önlemesinin tespiti ve önlenmesi için değerlendirme yapmak, tespit etmek, önlemek veya başka bir şekilde üçüncü taraflarla paylaşmak da dahil olmak üzere şahsımın ve / veya şirketimin bilgilerinin kullanılmasına izin veriyorum.