Hitit Ayaş En güzel Devre İlan Numarası : #1399

60.000,00 TL

Türkiye / Ankara / Ayaş

İlan Numarası
#1399
Eklenme Tarihi
08 Eylül 2019
Dönem
26. hafta
Süre
15 gün
Oda Sayısı
2
Tipi
Satılık
Kimden
Sahibinden

24 Haziran - 8 Temmuz

25 Haziran 9 Temmuz

24 Ağustos - 7 Eylül 

tarihlerinde kullanılmak üzere tapulu 3 adet devremülküm mevcut. Devremülkler 1+1 olup 5 kişinin kullanımına uygundur. Havuz manzaralıdır. Okulların ve üniversitelerin tatil olduğu en kıymetli dönemlerdir. Herhangi bir sebepten bu tarihlerde kullanamayacağınız durumda, önceden bildirdiğiniz takdirde istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Uluslararası Değişim Programı (RCI) sayesinde ekstra ücret vermeniz halinde ABD'den Çin'e, Güney Afrika'dan Sibirya'ya kadar faydalanmanız mümkün. Ayrıca sabah gel akşam git şeklinde her zaman kullanılabilir. Devre sahibi olursanız günübirlik kullanımlarınız diğer misafirlere göre yarı fiyatına. 2 yıl içerisinde alım-satım komisyonu kurulacak. Şirket komisyon karşılığında satış ve kiralama işlemlerinizi takip edecek. 

1+1 dairenizin içinde kaşığınızdan çatalınıza, televizyondan buzdolabına, mini fırından tost makinesine kadar her şey mevcut. Size sadece kişisel eşyalarınızla tatil yapmak kalıyor.   

Detay Bilgi

Balkon
Buzdolabı
Fırın
Klima
Mutfak
Mutfak Eşyası
RCI Üyesi
TV
Teras
Emlak alırken/kiralarken bunlara dikkat edin!

etagram.com/home, tüm kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için, satın almak ya da kiralamak istediğiniz gayrimenkul ile ilgili kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.